KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 9741222
nr 974 1222
Kopparstick
2 st. 1700-tal, ramens innermått: 21x23 + 34x21
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 19:51:47
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr